Denetim ve Raporlama

Denetim, en genel anlamda, endüstri ve çalışma standartları, güvenlik düzenlemeleri ve müşteri gereksinimlerine dayalı olarak durumunu değerlendirerek makinelerin incelenmesi sürecidir.

Deneyimli fabrika eğitimli teknisyenlerimiz ile vinç denetimleri gerçekleştiriyoruz. Sadece çok iyi bildiğimiz vinç ve ekipmanların denetimlerini yapıyoruz. Teslimat öncesi denetimlerimiz (PDI), müşterilerimize vinç satın alırken risklerini ve beklenmedik arızaları azaltma konusunda rehberlik eder.

Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve BDT bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Denetimi, vincin bulunduğu yerde gerçekleştiriyoruz. Denetim, vinç üreticisinin spesifikasyonlarına uygundur. Fonsiyon testlerini gerçekleştirmek için satıcı veya tedarikçi ile organizasyon yapmaktayız. Denetim sırasında satıcıdan vinç operatörü talep etmekteyiz. Teknisyenimiz operasyon ve fonksiyon testlerini uygun şekilde tamamlar, fotoğraf ve video kaydı yapar.

Son olarak teknisyeniz tüm detayları içeren bir servis ve durum raporu hazırlar.
Hazırlanan rapor, fotoğraf ve videoları size vereceğimiz sunucudan indirebilirsiniz.

Muayene hizmetlerimize aşağıdakiler dahil değildir;
 -Vinci veya ekipmanı kullanma
 -(NDT) tahribatsız kaynak muayene
 -Test yükü ağırlıkları

Paletli Vinç Denetimleri
Çok çeşitli kafes bomlu paletleri vinçlerin denetimini yapmaktayız. Tipik olarak Demag, Terex Demag, Liebherr, Manitowoc, Link Belt, P&H, Bucyrus Erie, American, Terex, IHI, Kobelco, Sumitomo paletli vinçleri inceliyoruz. Şasi, Ana şasi, palet çerçevesi, payandalar, karşı ağırlıklar, üst yapı, göbek düşlisi, tahrik, kaldırma vinci, kabin, hidrolik sistem, elektrik sistemi, silindirler, motorlar, A-frame, ana bom bölümleri, fly jib, jib, runner , tamburlar, çelij halatlar, kanca blokları kontrol edilecektir.

All-Terrain Vinç Denetimleri
Demag, Grove, P&H, Terex, Link Belt, Tadano, Tadano-Faun ve Liebherr markalarını inceliyoruz. Şasi, tahrik, pnömatik sistem, hidrolik sistem, Operatör kabini, sürücü kabini, elektrik sistemi, merkezi yağlama sistemi, akslar, tekerlekler, lastikler, üst yapı, kapaklar, göbek dişlisi, tamburlar, karşı ağırlıklar, silindirler, bom, jib bom olacak incelenmektedir.

Arazi Tipi Vinç Denetimleri
Terex, Grove, Tadano, Link Belt, P&H, Hyco ve Locatelli markalarını inceliyoruz. Şasi, tahrik, pnömatik sistem, hidrolik sistem, Operatör kabini, elektrik sistemi, merkezi yağlama sistemi, akslar, tekerlekler, lastikler, üst yapı, kapaklar, göbek dişlisi, tamburlar, karşı ağırlıklar, silindirler, bom, jib bom olacak incelenmektedir.

Pick and Carry Vinç Denetimleri
Bu tip vinçler genellikle bir yükü alıp onunla birlikte hareket etme yeteneğine sahiptir. Grove, Broderson, Ormig, Franna, Valla ve Shuttlelift markalarını inceliyoruz

Mobil Portal Vinç Denetimleri
Lastik tekerlekli Mobil Portal Vinç denetimlerini de yapmaktayız. GH Cranes, Cimolai, Ascom, Shuttlelift markalarını inceliyoruz.

Mobil Tekne Vinç Denetimleri
Çok çeşitli Mobil Tekne vinci denetimini inceliyoruz. GH Cranes, Cimolai, Ascom, Marine Travelift, Wise markalarını inceliyoruz.

 

 

+90 216 572 50 90