Urcan Makina

URCAN MAKİNA SANAYİ SERVİS ve TİCARET A.Ş. inşaat, petro-kimya, tersane, enerji, madencilik, liman, demir çelik, çelik konstrüksiyon sektörlerinde kullanılan TEREX arazi tipi mobil vinçleri, Marina, Tersane, Denizcilik ve Endüstriyel sektörler için çözümler üreten ASCOM tekne kaldırıcıları, ABI tekne treylerlerinin Türkiye Resmi Distribütörü olarak hizmet vermektedir. 

URCAN Makina; siz değerli müşterilerimize yeni ve ikinci el makina satış, servis ve yedek parça, kiralama hizmetleri sunmaktadır.

TEREX Vinçleri 

TEREX, 35 – 90 ton (metrik) kaldırma kapasitesindeki arazi tipi vinç imalatı yapan köklü bir firmadır. Terex RT vinçler mükemmel yerden yükseklik ve dört farklı sürüş modu ile en zorlu arazi şartlarında sorunsuz çalışabilmektedir. Esneklik, dayanıklılık ve düşük bakım onarım maliyetleri düşünüldüğünde, Terex arazi vinçlerinin günlük operasyonlar için en doğru seçim olduğunu anlaşılabilmektedir.

Yüksek genel giderler, düşük marjlar ve bitmek bilmeyen rekabetin yaşandığı bu dönemde, şantiyelerinizde Terex vinçlerinden daha sıkı çalışan, daha güvenilir, verimli bir makine düşünülemez. Arazi vinçlerimizin yanısıra, çok yönlü kule vinçlerimizden, her yere gidebilir pick&carry modellerimize kadar, Terex vinçler, sağlam ve hazır iş gücünüz olacak şekilde üretilmiştir.

Terex vinçleri, bünyesinde dünya vinç tarihinde önemli yerleri olan efsane markaları (AMERICAN, Schield Bantam Company, Bendini, Changjiang, Comedil, Ferro, Franna, Koehring, Lorain, P&H, PPM, Stinger) barındırmaktadır. 

ASCOM S.p.A Denizcilik ve Endüstriyel kaldırıcılar

ASCOM firması Bay Gianfranco Schedoni tarafından 1972 yılında, Kuzey İtalya’daki Modena yakınlarındaki Formigine’de kurulan bir aile şirketidir. Müşteri memnuniyetine öncelik veren bir markadır, ISO 9001: 2008 Kalite Sistem prosedürleri kapsamında üretim yapıp, en yüksek ürün kalitesi standartlarını koruyarak, müşterilerimizle kaliteli ve uzun süreli bir işbirliği sağlamaktadır.

ASCOM, Denizcilik ve Endüstriyel sektörler icin, müşterilerin teknik ihtiyaçlarına göre üretilen gerek standart ekipmanlardan gerek de projeye özel ekipmanlardan oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Gezer tekne kaldırıcılar, sabit jib vinçler ve treylerler

Straddle Taşıyıcılar ve Portal Vinçler

Gezer Köprülü Vinçler

Özel ekipmanlar

İşleme hatlarına entegre Kaldırma Ekipmanları

ABI Trailers Srl Denizcilik ve Endüstriyel treylerler

ABI TRAILERS Srl, İtalya’nın kuzeyinde Modena yakınlarındaki Formigine’de bulunan, 2002 yılında kurulmuş bir aile şirketidir.

ABI, müşterilerin talepleri için özelleştirilmiş ürünler sunmaktadır. Yoğunlukla denizcilik sektörü için, daha çeşitli ve verimli kaldırma ve taşıma planlamasında kısa bir surede İtalya ve Avrupa Pazarında lider konuma gelmeyi başarmış olup, Marinalar & Tersaneler için kendinden tahrikli treyler imalatı yapmaktadır. 

Kendinden Tahrikli Treylerler

Çekili Treylerler

Amfibi Treylerler

İnşaat ve endüstriyel alanlardaki bilgi birikimi sayesinde, tünel açma ve benzeri yapılar için diğer ekipmanlar;

ALTYAPILAR / TÜNEL AÇMA: Çok Amaçlı Özel Araçlar, Men Riders vb.

PRECAST İMALATI: Beton elemanların taşınması için kendinden tahrikli römorklar

ENDÜSTRİYEL: Petro-kimya, rüzgâr enerjisi, enerji santralları kullanılan kendinden tahrikli platformlar ve römorklar.

Scroll to Top